Регуларна понуда од St.Ivan Rilski 4*

0
Цена
Почнуваќи од€58
Цена
Почнуваќи од€58
Запамти во листа на посакувани

Adding item to wishlist requires an account

402


Имате прашања?

Ве молиме контактирајте не за било каква помош, нашиот тим ќе биде среќен да ви одговори

+389 77 608 888
info@meriontravel.com.mk


Зошто да направите резервација преку нас?

  • Загарантирано најдобри цени
  • Грижа за корисниците на нашите услуги
  • Сите дестинации и услуги се внимателно одбрани и организирани од наша страна
  • Огромен број на задоволни клиенти

ХОТЕЛ “ST. IVAN RILSKI ”**** БАНСКО                    104 СОБИ
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 28.12-02.01 03.01-12.01

27.01-16.02

01.12-27.12

13.01-26.01

17.02-31.03

MAIN BUILDING
DBL ECONOMY NO BALCONY
1adl+1chd 0-11.99 133 78 65
2adl 133 78 65
SINGLE STANDARD
1adl 118 69 58
DOUBLE STANDARD
Single use 126 74 61
1adl+1chd 0-11.99 140 82 69
1adl+2chd 0-5.99 141 83 70
1adl+2chd 0-5.99, 6-11.99 141 83 70
1adl+2chd 6-11.99 150 92 79
2adl 140 82 69
2adl+1chd 0-5.99 141 83 70
2adl+1chd 6-11.99 150 92 79
3adl 190 111 95
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕНА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
DBL ECONOMY NO BALCONY
1adl+1chd 0-11.99 158 102 89
2adl 158 102 89
SINGLE STANDARD
1adl 130 81 70
DOUBLE STANDARD
Single use 138 86 74
1adl+1chd 0-11.99 165 107 94
1adl+2chd 0-5.99 166 108 95
1adl+2chd 0-5.99, 6-11.99 166 108 95
1adl+2chd 6-11.99 179 121 108
2adl 165 107 94
2adl+1chd 0-5.99 166 108 95
2adl+1chd 6-11.99 179 121 108
3adl 223 144 127
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕНА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ ВО ЕВРА ( ANEX BUILDING )
STUDIO
1adl 138 86 66
1adl+1chd 6-11.99 139 87 67
2adl+1chd 6-11.99 140 88 68
2adl 139 87 67
2adl+1chd 6-11.99 140 88 68
3adl 140 88 68
FAMILY APARTMENT
1adl 156 104 84
1adl+1chd 6-11.99 157 105 85
1adl+2chd 6-11.99 158 106 86
1adl+3chd 6-11.99 159 107 87
2adl 157 105 85
2adl+1chd 6-11.99 158 106 86
2adl+2chd 6-11.99 159 107 87
3adl 158 106 86
3adl+1chd 6-11.99 159 107 87
4adl 159 107 87
Ноќевање со појадок 7 7 7
Деца од 6-11.99 3.50 3.50 3.50
Полупансион 19 19 19
Деца од 6-11.99 9 9 9
Минимум престој 4
Такса Вклучена Вклучена Вклучена
Откажување   резрвација Под 14 денa 100% Под 5дена 1 ноќевање Под 3 дена 1 ноќевање
NO SHOW 100% 2 ноќевања 2 ноќевања
Соби:фрижидер, балкон,САТ ТВ,фен,сеф,телефон
Опис:мини клуб,затворен базен,ноќен клуб, лоби бар, меана, ресторан, менувачница,фитнес сала,сауна,масажа,СПА центар, ски гардероба, сеф
Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 90 ЕУР за возрасни и 45 Еур за деца во Меана Чанове , 80 ЕУР за возрасни и 40 ЕУР за деца во

главниот ресторан

Локација:1200 метри од Гондолата
Цената вклучува: користење на затворен базен,парна бања,сауна,фитнес, ,трансфер до гондолата , ( Паркинг со доплата 5 ЕУР на ден )
14=12,10=9 И 7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 27.12.2019 И ОД 13.01 ДО 31.03.2020
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Слики