Регуларна понуда од Saint George Palace 4*

0
Цена
Почнуваќи од€106
Цена
Почнуваќи од€106
Запамти во листа на посакувани

Adding item to wishlist requires an account

590


Имате прашања?

Ве молиме контактирајте не за било каква помош, нашиот тим ќе биде среќен да ви одговори

+389 77 608 888
info@meriontravel.com.mk


Зошто да направите резервација преку нас?

  • Загарантирано најдобри цени
  • Грижа за корисниците на нашите услуги
  • Сите дестинации и услуги се внимателно одбрани и организирани од наша страна
  • Огромен број на задоволни клиенти

SAINT GEORGE PALACE **** BANSKO                            
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ
1 13.12-19.12

03.03-08.04

20.12-28.12

12.01-23.01

23.02-02.03

02.01-11.01

24.01-22.02

29.12-01.01
STUDIO
1adl 49 62 70 106
1adl+1chd 4-11.99 50 63 71 107
2adl 50 63 71 107
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 64 75 85 131
1adl+1chd 4-11.99 65 76 86 132
1adl+2chd 4-11.99 66 77 87 133
1adl+3chd 4-11.99 67 78 88 134
2adl 65 76 86 132
2adl+1chd 4-11.99 66 77 87 133
2adl+2chd 4-11.99 67 78 88 134
TWO BEDROOMS APARTMENT
2adl+2chd 4-11.99 82 92 125 165
2adl+3chd 4-11.99 83 93 126 166
2adl+4chd 4-11.99 84 94 127 167
3adl 81 91 124 164
3adl+1chd 4-11.99 82 92 125 165
3adl+2chd 4-11.99 83 93 126 166
3adl+3chd 4-11.99 84 94 127 167
4adl 82 92 125 165
4adl+1chd 4-11.99 83 93 126 166
4adl+2chd 4-11.99 84 94 127 167
THREE BEDROOMS APARTMENT
3adl+3chd 4-11.99 117 148 161 206
3adl+4chd 4-11.99 118 149 162 207
3adl+5chd 4-11.99 119 150 163 208
4adl 115 146 159 204
4adl+1chd 4-11.99 116 147 160 205
4adl+2chd 4-11.99 117 148 161 206
4adl+3chd 4-11.99 118 149 162 207
4adl+4chd 4-11.99 119 150 163 208
5adl 116 147 160 205
5adl+1chd 4-11.99 117 148 161 206
5adl+2chd 4-11.99 118 149 162 207
5adl+3chd 4-11.99 119 150 163 208
6adl 117 148 161 206
6adl+1chd 4-11.99 118 149 162 207
6adl+2chd 4-11.99 119 150 163 208
Ноќевање со појадок 5 5 5 5
Деца од 4-11.99 2.5 2.5 2.5 2.5
Полупансион 14 14 14 14
Деца од 4-11.99 7 7 7 7
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Мин. престој 3
Отказ Под 7 дена 1 ноќевањe Под 7 дена 1 ноќевањe Под 14 денa 50% Под 21 ден 100%
No show 2 ноќевања 2 ноќевања 50% 100%
ОТКАЖУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИИ СО ПОПУСТ ЗА РАНО РЕЗЕРВИРАЊЕ ( EBD )
Отказ Под 14 денa 50% Под 14 денa 50% Под 21 ден 50%
No show 50% 50% 50%
Соби: САТ ТВ, кујна, фен,WI-FI
Опис: фитнес,затворен базен,сауна,џакузи,градина,детски клуб,ресторан,бар,WI-FI, паркинг
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 85 Еур за возрасни и 45 Еур за деца од 4 до 11.99 години
Локација: 800 метри од Гондолата
Цената вклучува: користење на затворен базен,фитнес,сауна,џакузи,трансфер до Гондолата ,WI-FI
6=5, 7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 28.12.2019, ОД 12.01 ДО 23.01.2020 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 23.02.2020
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Слики