Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Здравец 4* - Велинград - ПАКЕТ ЛЕТО 2018

Цените се валидни за период : 02.01-30.06.2018

 

2 ноќевања

Петок- Сабота

1,2 ноќевања

Недела- Четврток

3,4,5 ноќевања

Недела - Четврток

7  и повеќе

ноќевања

Тип на сместување

 (редовни+доп. легла)

Цена на човек, на вечер,

на база НВ (ноќевање, појадок и вечера)

 

Двокреветна СТАНДАРД

/Макс. 2 возр./

40 €

32 €

 

31 €

 

30 €

Двокреветна ЛУКС

/мин. 2 возр.

макс 2+2/

43 €

35 €

 

34 €

 

33 €

Двокреветна ВИП

/мин. 2 возр.

макс 3+1/

45 €

38 €

 

37  €

 

36 €

Еднокреветна соба

/мин. 1 возр.

макс 1+1/

41€

34 €

 

33 €

 

32 €

Цените се во евра по лице за ноќевање и вклучуваат :

√ Ноќевање со појадок и вечера

 Користење на затворен и отворен базен со минерална вода, џакузи, контрастен базен, детски базен, парна бања, турска бања, сауна, шезлонг, фитнес;

 Wi-Fi интернет, телевизор и клима во секоја соба

 детски кат и паркинг;

Доплати :

- Дете од 0  до 5,99г. сместени со 2 возрасни - бесплатно.  

- Дете од 6 до 11,99г. на дополнително легло со 2 возрасниима доплата 30 %

- Трет возрасен плаќа  редовна цена по лице

- Во цената не е вклучена туристичка такса 1€ на ден  и патничко осигурување.

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб