Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

СПА Клуб Бор 4* - Велинград - СПА 2018

Цените важат за период : 02.01 – 20.12.2018 г.

Вид на сместување

1 ноќ.

2-3 ноќ.

5 ноќ.

7-9 ноќ.

Двокреветна соба(2 в.)

98 €

90 €

86 €

80 €

Студио ВИП (2 в.+ 1д.)

113 €

105 €

99 €

93 €

Апартман (2 в. + 2 в./д.)

124 €

114 €

108 €

102 €

Доплата за трет возрасен во апп.

21 €

21 €

21 €

21 €

Доплата за второ дете од 6 до 11.99 г.

8 €

8 €

8 €

8 €

Цената е по соба, студио или апп,  за основните легла, и вклучува: ноќевање со појадок, користење на внатрешен базен со минерална вода 30-31ОС, надворешен базен со минерална вода 24-26ОС, џакузи со минерална вода 36-38ОС, детски базен со минерална вода 36-38ОС, сауна, фитнес, парна бања, релакс зона, интернет, паркинг.

Дополнителни услови:

- Деца до 5.99 години - БЕСПЛАТНО

- Прво дете 6-11.99 години на дополнително легло - БЕСПЛАТНО

- Второ дете од 6-11.99 години во студио/апартамент доплаќа по табелата

- Возрасен на дополнително легло во студио/апартамент доплаќа по табелата

Доплата

Полупансион

Полн пансион

Возрасен

16 €

29 €

Второ дете од 6-11.99 години

5 €

14 €

 

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб