Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Парк Хотел Пирин 5* - Сандански

Цените се валидни за престој до 30.11.2018 (не се валидни за празници)

Пакет “Македонија“  

База : ПОЛУПАНСИОН / Вид на сместување

Петок-сабота

Недела-четврток

Двокреветна соба (2+1)

48 €

39 €

Еднокреветна соба

66 €

62 €

Апартман лукс наем /макс. 3 лица/

152 €

152 €

ДОПОЛНИТЕЛНИ УСЛОВИ:

Дете до 3.99 год - БЕСПЛАТНО

Дете од 4-11.99 год на дополнително легло во соба- 14 € на ден

Дете од 4-11.99 год на редовно легло - 50% попуст

Возрасен на дополнително легло во соба или апп- 20% попуст

Цената е по лице (сместување во соба) и за наем (сместување во апп) и вклучува :

√ Ноќевање со појадок и вечера

 Користење на фитнес, затворен базен со хидромасажни џетови, детски базен, џакузи

 Користење на сауна парк (финска сауна, биосауна, парни бањи, ледена фонтана, емоционални тушеви, топли лежалки, релакс зона

 Парк градина со голем базен, детски базен и детски кат

 Интернет, паркинг, бесплатен транспорт (на барање)

Во цената не е вклучено :

- Туристичка такса 1 €

- Патничко осигурување 

Цените се валидни за период на престој до 22.12.2017

Пакет “СТАНДАРД“

Вид на сместување

Недела – Четврток

Ноќевање со појадок

Петок – Сабота

Ноќевање со појадок

Двокреветна соба – лукс (2+1)

82€

92€

Еднокреветна соба – лукс

66€

74€

Двокреветна соба – стандард (2+1)

72€

82€

Еднокреветна соба – стандард

57€

66€

Дете до 3.99 год. на доп.легло

Бесплатно

Дете од 4-11.99 год. на доп.легло

70% попуст

Дете од 4-11.99 год. на ред.легло

30% попуст

Возрасен на доп.легло

50% попуст

Цените се за соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

√ Ноќевање со појадок

 Интернет, паркинг, транспорт до центарот

 Користење на фитнес, базен со хидромасажа, детски базен, џакузи

 Сауна парк – финска сауна, био сауна, парна бања калдариум и лакониум, ледена фонтана, емоционални тушеви, топли лежалки, реклакс зона

 Парк градина со надворешен термален базен

 Детски кат

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб