Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Св.Никола 3* - Сандански

Се наоѓа во центарот на градот Сандански. Располага со: фитнес, базен, солариум, сауна, парна бања, римска бања, турска бања, центар за убавина и можност за масажи, водени терапии, грижа за телото, физиотерапија.

Вид на соба

Ноќевање со појадок

Двокреветна СТАНДАРД соба (2+0)

20 € по лице

Двокреветна ЛУКС соба (2+0)

25 € по лице

Студио (2+2)

75 € за цело студио

Деца до 3.99 год. – БЕСПЛАТНО.

Доплата за еднокреветна соба – 12 € на ден.

Цените се во евра за 1 ноќевање и вклучуваат :

√ Ноќевање со појадок

 Салатен бар за време на вечерата

 Користење на затворен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес

 Паркинг, интернет

Во цената не е вклучено :

- Патничко осигурување

- Туристичка такса 1 € по лице на ден 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб