Спа - Хотели

STRAZHITE 4* – BANSKO

SUNRISE PARK   4* – BANSKO Период на Продажба Период на Престој Попуст Доплата Тип […]
Почнуваќи од€90
0
Види детали

SVETI IVAN RILSKI HOTEL SPA & APARTMENTS 4* -BANSKO

SVETI IVAN RILSKI HOTEL SPA & APARTMENTS  4* -BANSKO 10% EBD-валиден за мин. престој […]
Почнуваќи од€66
0
Види детали

VIHREN PALACE 4* – BANSKO

VIHREN PALACE  4* – BANSKO Период на продажба Период на престој ПОПУСТ Уплата до […]
Почнуваќи од€74
0
Види детали

WINSLOW HIGHLAND 2* – BANSKO

WINSLOW HIGHLAND  2* – BANSKO Период на продажба Период на престој ПОПУСТ Уплата до […]
Почнуваќи од€51
0
Види детали

WINSLOW INFINITY & SPA 3* – BANSKO

WINSLOW INFINITY & SPA  3* – BANSKO 10% EBD Период на продажба Период на […]
Почнуваќи од€73
0
Види детали

ZARA HOTEL & SPA 4* – BANSKO

ZARA HOTEL&SPA 4* -BANSKO Период на Продажба Период на престој Попуст Период на уплата […]
Почнуваќи од€73
0
Види детали

Хотел Св. Никола

Еднодневен пакет „Неделен Спа релакс” Цени за СОБА за 1 ноќ –  полупансион сместување […]
Почнуваќи од€60
0
Види детали

Русковец

Цени до 31.03.2019 Цените се за СОБА на ДЕН – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК сместување […]
Почнуваќи од€68
0
Види детали

Хотел Римска Бања – с. Бања

ценовник 21.12.2018 – 28.02.2019 Цени на ДЕН за СОБА – полупансион петок и сабота […]
Почнуваќи од€82
0
Види детали

Хотел Пирин Парк

цените се за СОБА на ДЕН – полупансион сместување лица во соба недела – четврток петок и сабота […]
Почнуваќи од€92
0
Види детали
1 2