Грција 2019

Вила „CATRIN“ – Golden Beach (Скала Потамиа)

На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, […]
Почнуваќи од€110
0
Види детали

„Koviou Holiday Village” – „Paradise studios

Paradise studios (делодхотелот Koviou Holiday Village) сенаоѓанасамо 250 м. одеднаоднајубавитеплажинаСитониа, Koviou. Располагасо 1/2, 1/3 […]
Почнуваќи од€159
0
Види детали

Хотел „Koviou Holiday Village” – Никити

Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од […]
Почнуваќи од€189
0
Види детали

Вила „Evridiki“ – Лименас

Вила Евридики е лоцирана во мирниот дел на Лименас на оклу 15 мин. од […]
Почнуваќи од€100
0
Види детали
1 2 3