Егзотични Патувања

Пукет – Тајланд

Индивидуална Програма Цена по лице 699€ 08 дена/07 ноќевања НП +авионски превоз + трансфер  […]
Почнуваќи од€699
0
Види детали

Малдиви

Индивидуална програма период на патување ЈАНУАРИ – ФЕВРУАРИ – МАРТ 2019 Најромантична егзотична дестинација и […]
Почнуваќи од€1,652
0
Види детали

Дубаи

EARLY BOOKING 07-11МАРТ 2019 ПАКЕТ ЦЕНА ПО ЛИЦЕ – 510 ЕВРА (ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА МЕСТА ВО […]
Почнуваќи од€510
0
Види детали

Бали

БАЛИ – Индивидуална програма Без скриени трошоци и доплата Индонезија или официјално Република Индонезија […]
Почнуваќи од€799
0
Види детали