Бугарија 2020

ANDALUCIA BEACH 3*- ELENITE

ALL INCLUSIVE !!! – 35% до 31.01.2020    Andalucia beach 3* – All Inclusive се наоѓа […]
Почнуваќи од€47
0
Види детали

APHRODITE I & II – СОНЧЕВ БРЕГ

Комплексот Афродита I и II е во централниот дел на Сончев Брег – еден […]
Почнуваќи од€24
0
Види детали

HOTEL ATRIUM 3*- ELENITE

Atrium 3* – All Inclusive се наоѓа во затворениот комплекс Елените, на 30м од […]
Почнуваќи од€47
0
Види детали

CHAIKA BEACH RESORT 3* – Сончев Брег

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE услуга ТЕРМИНИ 08.06-21.06.2020 01.09-10.09.2020 ALL […]
Почнуваќи од€46
0
Види детали

KOMPLEKS FAVORIT- СОНЧЕВ БРЕГ – CACAO BEACH

Апартманите се во модернистички стил и располагаат со опремена кујна, ТВ, интернет и клима […]
Почнуваќи од€27
0
Види детали

KOMPLEKS FLORES PARK – SUNNY BEACH

* Бонус 7=6, се комбинира со попустот  FLORES PARK се наоѓа во центарот на […]
Почнуваќи од€29
0
Види детали

SUNNY & GOLDEN DREAMS – СОНЧЕВ БРЕГ

ПРОВЕРЕНО И ПРЕПОРАЧАНО !!! СТУДИЈА и АПП ЗА 4, 5 И 6 ЛИЦА !!!! […]
Почнуваќи од€30
0
Види детали

SUMMER DREAMS 3* – СОНЧЕВ БРЕГ

Одличен комплекс – со сите погодности за пријатен и удобен престој Локација- 250 метри […]
Почнуваќи од€33
0
Види детали

APART HOTEL AVALON – SUNNY BEACH

АПАРТХОТЕЛОТ АВАЛОН 3* се наоѓа во централниот дел на едно од најпознатите центри на […]
Почнуваќи од€29
0
Види детали

IMPERIAL PALACE HOTEL & SPA 5*

Хотелот Imperial Palace 5* (ex. Victoria Palace 5*) е комбиниција на гостопримство и луксуз. Хотелот […]
Почнуваќи од€41
0
Види детали
1 2 3