Во тек се аранжманите за Св.Кирил и Методиј, Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Sv-Kiril-i-Metodij-2018-2 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Вила Elena-Nina - Тасос - Лето 2018

Вилата се наоѓа на 150 метри од најубавата плажа на островот Golden Beach. Во близина има супер маркет, таверни, а центарот на Скала Потамиа е на околу десетина минути пешачење. Опкружена е со голем двор во кој се поставени гарнитури за седење а има и тобоган за деца. Околу вилата има доволно места за паркинг за гостите кои доаѓаат со сопствен превоз. Вилата поседува wi-fi и клима уред (вклучен во цената). Апартманите се сместени на високо приземје и прв спрат и во секој од нив има ТВ, тераси и комплетно опремени кујни. Сите апартмани содржат брачен кревет во спалната соба и кревет на расклопување во кујната каде што може да се сместат двајца возрасни.

Период

Услуга: ноќевање

Бр. на ноќевања

1/3+1

студио

25.05-01.06.18

7*

110

01.06-08.06.18

7*

140

08.06-15.06.18

7*

160

15.06-22.06.18

7*

190

22.06–29.06.18

7*

220

29.06-08.07.18

9

480

08.07-17.07.18

9

580

17.07-26.07.18

9

580

26.07–04.08.18

9

580

04.08-13.08.18

9

580

13.08-22.08.18

9

580

22.08–31.08.18

9

520

31.08–07.09.18

7*

190

07.09-14.09.18

7*

160

14.09-21.09.18

7*

140

21.09-28.09.18

7*

110

 

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
 • - За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
 • Во секое од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
 • Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
 • Сместување во студијата/апартманите е во 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.


*При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.
Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

 • возрасни: 50 €
 • деца од 2 до 12 години: 35 €
 • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб