Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Вила „CATRIN“ - Тасос - Лето 2018

На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца, зеленило и мирис на цитрус. Студиата се модерно уредени со еден брачен лежај и софа на расклопување, комплетно опремена кујна, ТВ, клима уред, купатило, пространа тераса (10m2) со гарнитура за седење,тенда.

Период

Услуга: ноќевање

Бр. на ноќевања 1/2

студио

1/4

студио

25.05-01.06.18 7* 110 120
01.06-08.06.18 7* 140 160
08.06-15.06.18 7* 160 180
15.06-22.06.18 7* 190 210
22.0629.06.18 7* 220 250
29.06-08.07.18 9 480 540
08.07-17.07.18 9 580 650
17.07-26.07.18 9 580 650
26.0704.08.18 9 580 650
04.08-13.08.18 9 580 650
13.08-22.08.18 9 580 650
22.0831.08.18 9 520 580
31.0807.09.18 7* 190 210
07.09-14.09.18 7* 160 180
14.09-21.09.18 7* 140 160
21.09-28.09.18 7* 110 120

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
 • За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
 • Во секој од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот
 • Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
 • Сместување во студијата/апартманите е во 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

*При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

 • возрасни: 50 €
 • деца од 2 до 12 години: 35 €
 • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

 

“Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето (check in) во објектот”

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб