Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE“ - Никити - Лето 2018

(Превоз од Куманово)

Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е одалечен 250м.

Хотелот располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни соби. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Хотелот има голем и комплетно уреден двор со многу зеленило и природни сенки. Во склоп на хотелот има базен, бар покрај базенот и отворено кино чие што користење е вклучено во цената. Користењето на лежалките на базен како и Wi-Fi интернет во ресторан, рецепција, собите и базенот се бесплатни.

Хотел „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE“ – Никити
Период ПП По лице во 1/3 По лице во 1/3+1 стандард По лице во 1/4 и 1/5 дуплекс
27.05-03.06.18 7 189 205 225
03.06-10.06.18 7 219 239 259
10.06-17.06.18 7 259 279 299
17.06-24.06.18 7 279 309 329
24.06-01.07.18 7 299 329 349
01.07-08.07.18 7 329 359 389
08.07-15.07.18 7 359 399 439
15.07-22.07.18 7 399 459 499
22.07-29.07.18 7 399 459 499
29.0705.08.18 7 399 459 499
05.08-12.08.18 7 399 459 499
12.08-19.08.18 7 399 459 499
19.08-26.08.18 7 379 419 439
26.08-02.09.18 7 319 369 389
02.09-09.09.18 7 279 319 339
09.09-16.09.18 7 209 259 279
16.09-23.09.18 7 189 205 225
23.09-30.09.18 7 149 179 199

*ПП – Полупансион :

 • Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
 • Вечера 19:00-21:00ч. на база шведска маса

Напомена:

 • Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион за број на ноќевања дадени во табелата
 • Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
 • Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата
 • Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб