Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Вила „VRAHOS“ - Афитос - Касандра - Грција - Лето 2018

(Превоз од Куманово)

Вила Врахос се наоѓа на една од најдобрите локации со инзвореден поглед на плажата и морето на Афитос. Истата е лоцирана на пешачката улица каде има голем број на таверни. Вилата е одалечена на 5-7 мин. од плажа. Вила Врахос располага со 1/2 и 1/3 студиа и 1/3, 1/4 и 1/5 дуплекс апартмани. Собите се наоѓаат на приземје и прв спрат, а дел од собите се и реновирани. Студиата и апартманите на прв спрат имаат прекрасен директен поглед према море. Во сите соби има комплетено опремена кујна за онолку лица колку што има кревети во собата, тоалет, тераси и TV. 

Вила „VRAHOS“ – Афитос

Период

Ноќевања

1/2 стд.

рен.

1/3 стд.

рен.

1/3 апп

нерен.

1/4 и 1/5 апп дуп.

19.05-26.05.18

7*

80

90

90

100

26.05-02.06.18

7*

90

100

100

110

02.06-09.06.18

7*

100

110

110

120

09.06-16.06.18

7*

130

140

140

150

16.06-23.06.18

7*

150

175

175

190

23.06-30.06.18

7

320

350

350

370

30.06-07.07.18

7

350

390

390

410

07.07-14.07.18

7

370

420

420

450

14.07-21.07.18

7

390

440

440

490

21.07-28.07.18

7

390

440

440

490

28.07-04.08.18

7

390

440

440

490

04.08-11.08.18

7

390

440

440

490

11.08-18.08.18

7

390

440

440

490

18.08-25.08.18

7

370

420

420

450

25.08-01.09.18

7*

170

180

180

210

01.09-08.09.18

7*

145

155

155

170

08.09-15.09.18

7*

140

145

145

150

15.09-22.09.18

7*

110

120

120

130

22.09-29.09.18

7*

90

100

100

110

Напомена:

-       Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето, четврто и петто лице во студио/ апартман - БЕСПЛАТНО  -  плаќаат само превоз доколку користат

-       Смените без * се однесуваат на наем на цело студио/ апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз

-       Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

-       Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време

-       За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)

-       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.

-       Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб