Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Вила Maria - Неа Флогита - Касандра - Грција - Лето 2018

Вила МАРИА е лоцирана во центарот на Неа Флогита,во близина хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветен апартманпростран, модерно дизајнирани, со комплетно опремена кујна, WC, клима (вклучена во цената), и  пространи тераси

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

1/4 Студио/Апартман 

Бр. ноќевања

19/05/2018 - 26/05/2018

 промо 59.00€ 

7*

26/05/2018 - 02/06/2018

 промо 69.00€ 

7*

02/06/2018 - 09/06/2018

99.00€ 

7*

09/06/2018 - 16/06/2018

129.00€ 

7*

16/06/2018 - 23/06/2018

159.00€ 

7*

23/06/2018 - 30/06/2018

179.00€ 

7*

30/06/2018 - 07/07/2018

370.00€ 

7

07/07/2018 - 14/07/2018

400.00€ 

7

14/07/2018 - 21/07/2018

430.00€ 

7

21/07/2018 - 28/07/2018

430.00€ 

7

28/07/2018 - 04/08/2018

430.00€ 

7

04/08/2018 - 11/08/2018

430.00€ 

7

11/08/2018 - 18/08/2018

430.00€ 

7

18/08/2018 - 25/08/2018

370.00€ 

7

25/08/2018 - 01/09/2018

179.00€ 

7*

01/09/2018 - 08/09/2018

129.00€ 

7*

08/09/2018 - 15/09/2018

109.00€ 

7*

15/09/2018 - 22/09/2018

79.00€ 

7*

Услови под кои важи аранжманот

- Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица во студио/апартман. (Трето и четврто лице се сместуваат

   БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз.

- Цените БЕЗ * се однесуваат за наем на  студио/апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз.

- Цените со ознака ПРОМО се цени по лице според соодветниот капацитет

- Во цената на аранжманот Е вклучено користењето на клима уредот.

- За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници.

- Во секе студио/апартмазн има комплетно опремена кујна за онолку лица за колку што е наменето студиото/апартманот.

- Постелнината во студијата/апартманите се менува еднаш за време на престојот.

- Сместувањето во студијата/апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.

- Цената е изразена во евра, а плаќањето е во денарска противвредност од 1€ = 62,00 денари.

- При користење на сопствен превоз, цената на пакет аранжманите се намалува за 10 €.

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб