Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Вила „NEMESIS“ - Афитос - Касандра - Грција - Лето 2018

(Превоз од Куманово)

Вила Немезис се наоѓа во мирниот дел на најживописното гратче на Касандра– Афитос, одалечена на 50м. од центарот и на 350м. од плажа (до плажата може да се стигне и со возило). Вилата располага со 1/4 пространи и модерни студиа кои се со комплетно опремена реновирана кујна, купатило, клима уред (вклучен во цената) и сат. ТВ. До самата вила има и паркинг кој им стои на располагање на гостите – бесплатно. Вила Немезис е одличен избор за млади или фамилии кои сакаат активен одмор, блиску до центарот на Афитос кој е изграден по традиционален архитектонски стил, а притоа блиску до прекрасната песочна плажа.

Вила „NEMESIS“ – Афитос

Период

Ноќевања

1/4 студио

19.05-26.05.18

7*

90

26.05-02.06.18

7*

100

02.06-09.06.18

7*

110

09.06-16.06.18

7*

145

16.06-23.06.18

7*

165

23.06-30.06.18

7

335

30.06-07.07.18

7

355

07.07-14.07.18

7

370

14.07-21.07.18

7

390

21.07-28.07.18

7

390

28.07-04.08.18

7

390

04.08-11.08.18

7

390

11.08-18.08.18

7

390

18.08-25.08.18

7

370

25.08-01.09.18

7*

190

01.09-08.09.18

7*

165

08.09-15.09.18

7*

145

15.09-22.09.18

7*

120

22.09-29.09.18

7*

90

Напомена:

-       Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио- БЕСПЛАТНО  -  плаќаат само превоз доколку користат.

-       Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз

-       Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

-       Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време

-       За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)

-       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.

-       Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15€.

Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб