Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Вила „GOLDEN BAY“ - Пефкохори - Касандра - Грција - Лето 2018

(Превоз од Куманово)

Вилата се наоѓа во луксузна населба на 1км пред Пефкохори  на 30м. од плажа. Вилата има убаво уреден двор со базен, џакузи, скара и бар покрај базен. Располага со комфорни и убаво уредени 1/4 и 1/5 апп на ниско приземје, први, втори и трети кат. Сите 1/4 апартмани се со една спална соба со брачен кревет + 1 кревет на отварање за две лица во кујната, додека 1/5 апартманите имаат уште едно дополнително легло во кујната – софа. Во сите аппартмани има клима уред, ТВ, опремена кујна и сопствена бања. Апартманите на прв и втор спрат имаат директен поглед на море.

Вила „ГОЛДЕН БЕЈ“ - Пефкохори

Период

Ноќевања

1/4 и 1/5 апп

19.05-26.05.18

7*

120

26.05-02.06.18

7*

130

02.06-09.06.18

7*

140

09.06-16.06.18

7*

180

16.06-23.06.18

7*

210

23.06-30.06.18

7

450

30.06-07.07.18

7

470

07.07-14.07.18

7

490

14.07-21.07.18

7

540

21.07-28.07.18

7

540

28.07-04.08.18

7

540

04.08-11.08.18

7

540

11.08-18.08.18

7

540

18.08-25.08.18

7

490

25.08-01.09.18

7*

210

01.09-08.09.18

7*

190

08.09-15.09.18

7*

180

15.09-22.09.18

7*

140

22.09-29.09.18

7*

120

Напомена:

-       Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето, четврто и петто лице во 1/4 апп или 1/5  апп БЕСПЛАТНО  -  плаќаат само превоз доколку користат.

-       Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз

-       Користењето на клима уредот се наплаќа 5€ на ден

-       За користење на базенот потребно е да се нарача пијалок од барот мин. 2€ по лице

-       Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време

-       За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)

-       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.

-       Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб