Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Вила „ЕLEKTRA“ - Пефкохори - Касандра - Грција - Лето 2018

(Превоз од Куманово)

Вила Електра е лоцирана во мирниот дел на Пефкохори (веднаш до црквата) во непосредна близина на центарот и одалечена на 250м. од плажа. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студиа на приземје и прв спрат. Сите студиа се опремени со 2 единиечни кревети, 3 единечни кревети или 1 брачен + 1 единечен, комплетно опремена кујна, купатило, ТВ, клима уред (вклучен во цената) и пространи тераси. На самиот влез во вилата има рецепција и мал лоби бар. Во вилата има и WiFi интернет.

Вила „ЕLEKTRA“ – Пефкохори

Период

Ноќевања

1/2 стд.

1/3 стд.

19.05-26.05.18

7*

75

90

26.05-02.06.18

7*

85

100

02.06-09.06.18

7*

95

110

09.06-16.06.18

7*

125

145

16.06-23.06.18

7*

150

165

23.06-30.06.18

7

310

330

30.06-07.07.18

7

320

350

07.07-14.07.18

7

330

370

14.07-21.07.18

7

350

400

21.07-28.07.18

7

350

400

28.07-04.08.18

7

350

400

04.08-11.08.18

7

350

400

11.08-18.08.18

7

350

400

18.08-25.08.18

7

330

380

25.08-01.09.18

7*

160

180

01.09-08.09.18

7*

130

155

08.09-15.09.18

7*

120

145

15.09-22.09.18

7*

100

120

22.09-29.09.18

7*

80

90

Напомена:

-  Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио БЕСПЛАТНО  -  плаќаат само превоз доколку користат.

-  Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман/студио за 7 ноќевања без вклучен превоз

-  Во цената на аранжманитевклучено е користењето на клима уредот

-  Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време

-  За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)

-  Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.

-  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб