HOTEL MAKEDNOS – Ситонија

Локација:

Се наоѓа на еден од најубавите заливи со Ситонија, хотелот располага со големи стандардни соби, голем базен со бар и нов бар на плажа.

Период1/21/31/4
30.04.2022 – 20.05.202230  €30 €30 €
21.05.2022 – 15.06.202248 €48 €48 €
16.06.2022 – 10.07.202257 €57 €57 €
11.07.2022 – 28.08.202282 €82 €82 €
29.08.2022 – 15.09.202255 €55 €55 €
16.09.2022 – 16.10.202240 € 40 €40 €

Дадените цени се по лице од ноќевање.

1 дете 0-11,99 бесплатно

2 дете 0- 5,99 бесплатно, 5,99 – 11,99 30% од цена за возрасно лице

Тип на сместување:

1/2 двокреветна соба – еден брачен кревет

1/3 Стандардна трокреветна соба – еден брачен и еден единачен кревет или софа кревет

1/4 двокреветна соба за 4 лица – еден брачен кревет и еден кревет на спрат (за семејство со две деца под 12 години)
Бесплатен Wi-Fi во соби и во барот покрај базен.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *