HOTEL KOVIOU HOLIDAY – Никити

Локација Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е оддалечена 250м.

Плажа
200
 метри од песочна приватна плажа.

Опис на објектот
Сместување: 
хотелски соби 1/2+2 соби. (до 3 возрасни, или 2 возрасни+2 деца до 11,99 г.
Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сателитска телевизија, фрижидер, сопствена бања.
Хотелот има голем и комплетно уреден двор со многу зеленило и природни сенки.
Во склоп на хотелот има базен, бар покрај базенот и отворено кино чие што користење е вклучено во цената. Користењето на лежалките на базен како и интернет во ресторан, рецепција, собите и базенот се бесплатни.
Лежалките на плажа со доплата (на лице место)

1/2+2 соба: еден брачен кревет, и една софа на извлекување за 2 деца или 1 возрасен

Услуга
Полупансион
Појадок 08:00-10:00ч. – шведска маса
Вечера 19:00-21:00ч. – шведска маса

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *