Вила Јота и Олга

ВИЛА ЈОТА се наоѓа на самиот влез во Парга, на 250метри од градската плажа и 300метри од центарот. Вилата има сопствен паркинг, располага со двокреветни и трокреветистудија и четворокреветни апартмани. Секое студио/апартман има балкон, комплет опремена кујна, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден) и Wi-Fi.

ВИЛА ОЛГА се наоѓа на 70м од малата градска плажа и на само неколку минути од центарот. Студија се двокреветни (брачен кревет), балкон, комплет опремена кујна, фрижидер, ТВ и клима (се доплаќа 5евра на ден) и Wi-Fi.

ТерминНоќиЈОТАОЛГА
1/3СТД1/4АПП1/2СТД
05.јун7170 €240 €170 €
12.јун7260 €330 €250 €
19.јун7300 €380 €300 €
26.јун7360 €440 €360 €
03.јул9490 €540 €490 €
12.јул9540 €600 €520 €
21.јул9570 €660 €550 €
30.јул9570 €660 €550 €
08.авг9570 €660 €550 €
17.авг9570 €660 €550 €
26.авг9490 €540 €490 €
04.септ7360 €440 €360 €
11.септ7260 €330 €250 €
18.септ7170 €240 €170 €

ЦЕНИТЕ во табелата се дадени за наем на студио или апартман за 7 ноќевања.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот.

Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд).

Цена за превоз:

Превоз за возрасен 50€ / Еден правец 35€

Деца до 12 години 40€ / Еден правец 25€

Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно

Место и време на поаѓање:
Скопје 00.30 ч. Холидеј Ин
Велес 01.00 ч. бензинска пумпа Мак Оил (Мотел Македонија)
Неготино 01.30 ч. бензинска пумпа Макпетрол
Смоквица 01.45 ч. бензинска пумпа BWO петрол
Гевгелија 02.00 ч. бензинска пумпа Шимов или граничен премин

Датумот во табелата е термин на тргнување, состанок на група половина час пред наведеното време. Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање. Патникот е должен минмум 24 часа (еден ден) пред секое поаѓање да се информира за потврда за времето и местото на поаѓање.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *