Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел Radina's Way 4* - Боровец - Зима 2017/2018

www.radinasway.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :|15% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-22.12.2017 | 05.03-31.03.2018 (попустите се комбинираат)

Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

01.12-27.12.2017

18.12-28.12.2017

29.12-02.01.2018

20.01-17.02.2018

18.02-04.03.2018

Вид на сместување | Период на престој

05.03-31.03.2018

03.01-19.01.2018

Еднокреветна соба

1

50.00 €

72.00 €

117.00 €

62.00 €

58.00 €

Двокреветна соба - стандард

2+1

64.00 €

91.00 €

147.00 €

78.00 €

74.00 €

Двокреветна соба - large

2+2

72.00 €

100.00 €

156.00 €

87.00 €

82.00 €

Едноспален апартман

2+2

81.00 €

109.00 €

164.00 €

96.00 €

91.00 €

Едноспален апартман - лукс

2+2

90.00 €

118.00 €

173.00 €

105.00 €

100.00 €

Минимален престој - 5 ноќевања.

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, ски гардеробер, сеф, интернет, паркинг

Дополнителни услови :

▪ Деца до 1.99 год. - бесплатно

▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст од цената за лице

▪ Возрасен на дополнително легло во соба - 20% попуст од цената за лице

▪ Возрасен на дополнително легло во соба - 20% попуст

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 80€, дете - 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден  

 

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб