Хотел Јанакиев 4*

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА 10% ЗА УПЛАТА ДО 31.10.2021

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ
ПОЛУПАНСИОН
01.12-17.12.202118.12-26.12.2021
08.01-11.02
27.12-01.01.202202.01-07.01.2022
12.02-18.02.2022
19.02-15.04.2022
ДВОКРЕВЕТНА СОБА(2+1)49€82€115€99€63€
АПАРТМАН(2+2)75€118€165€135€110€

ДЕЦА ДО 5.99 ГОД-БЕСПЛАТНО

ДЕЦА ОД 06-12.99 ГОД , НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГО ВО СОБА ПЛАЌА 21€
ДЕЦА ОД 6-12.99 ГОД , НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО АПАРТМАН ПЛАЌА 12€
ВОЗРАСЕН НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА 30 % ПОПУСТ ОД ЦЕНАТА
ВОЗРАСЕН НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО АПАРТМАН ПЛАЌА 23 €

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *