Хотел Регнум 5*

www.regnum.bg
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :30% попуст за резервација и уплата до 30.09.202120% попуст за резервација и уплата до 01.10.202115% попуст за резервација и уплата до 01.11.2021
БОНУСИ : 7=6  (не важи за период 28.12-02.01.2022) – валидни резервации направени после 21.11.2021
Цените се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Вид на сместување28.12-02.01/2022
03.01-28.02
22.12-27.12
01.12-21.12
01.03-16-04
Едноспален апартман 2+1220€152€128€
Едноспален апартман – поглед планина 2+1 228 €158€134€
Едноспален апартман – делукс 2+2235 €164€140€
Делукс едноспален со поглед на планина 4+2240€170€146€
Двоспален апартман 4+2404€248€216€
Двоспален апартман- со поглед планина 4+2410€254€222€
Дете  до 0-6.99год  БЕСПЛАТНО///
Дете  од 6.99-12.99 год. на доп.легло32€21€18€
Доплата за возрасен на доп.легло68€45€33€
Доплата за апартман со балкон 10€ за апартман за целиот престој
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на СПА ЦЕНТАР – внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, релакс соба, џакузи, ски гардеробер, детски кат и анимација, паркинг, интернет.
Доплата за користење на Регнум Бања Термал и организиран транспорт : возрасен – 8€, дете 4-11 год.- 4€
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на СПА ЦЕНТАР – внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, релакс соба, џакузи, ски гардеробер, детски кат и анимација, паркинг, интернет.

Доплата за користење на Регнум Бања Термал и организиран транспорт : возрасен – 8€, дете 4-11 год.- 4€

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *