Хотел Перун Платинум Хотел & Казино 4*

www.hotelperunbansko.com

Попуст за рана резервација: 10% попуст за уплата до  30.10.2021 / 5% попуст за уплата до  30.11.2021

Цените се по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН01.12-17.12.2021
07.01-19.01.2022
08.02-28.03.2022
18.12-26.12.2021
04.01-06.01.2022
27.12-03.01.202220.01-07.02.2022
Двокреветна соба – економи 2+148 €63€93€53€
Двокреветна соба – без балкон 2+149 €67€99€56€
Двокреветна соба – со балкон 2+151€69€101€58€
Јуниор сјуит * 2+261€82€122€69€

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат, паркинг, интернет.

Дополнителни услови :

  • Дете до 1.99 год. – бесплатно
  • Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно
  • Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст
  • Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст
  • Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно
  • Втото дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *