Хотел Мура 3*

ХОТЕЛ МУРА 3*- БОРОВЕЦ

Цените се по лице за 1 ноќ на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК/ ПОЛУПАНСИОН

Попуст за рана уплата: 20% до 31.10.2021 ,  15% до 30.11.2021,  10% до 15.12.2021

7=6   14=12 за период од  01.12-23.12.2021 и 06.03-20.04.2022

Вид на сместувањеБрој на лица01.12-23.12.2021
06.03-20.04.2022
30.12-02.01.202224.12-29.12.2021
03.01-27.01.2022
06.02-26.02.2022
28.01-05.02.2022
27.02-05.03.2022
НП ППНП ППНП ППНП ПП
Двокреветна соба-стандард
2+129€ 40€61€ 72€34€ 42€ 38€ 47€
Трокреветна соба- со балкон3+131€ 40€66€ 70€34€ 42€36€ 47€

Во цената е вклучено : појадок и вечера, билјард, сала за игри, паркинг(5€ на ден),ски гардеробер и   интернет.

Прво и второ дете од 4 до 12.99 на дополнително легло 50% попуст

Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 30% попуст

Доплата за новогодишна вечера 80€ за возрасни, 40€ за деца до 12.99

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *