Хотел Лион 4*

ПОПУСТИ

20%попуст за уплата до 30.09.2021

10%попуст за уплата до 31.10.2021

7=6 важи за пристигање после 26.02.2021

Попустите се комбинираат

Тип на сместување
ПОлУПАНСИОН
26.12-01.01.202202.01-07.01.
12.02-18.02.2022
18.12-21.12
08.01-11.02.2022
19.02-25.02.2022
01.12-17.12.2021
26.02-01.04.2022
Двокреветна Соба (2+0)74€45€43€40€
Еднокреветна Соба(1+0)139€62€60€58€
Двокреветна Лукс (2+1)77€49€47€43€
Фамилијарна соба(2+2)84€60€58€53€
Апартман (4+1)280€194€184€169€
Возрасен на доп.легло59€39€37€33€

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН / ЦЕНАТА НА АПАРТМАНОТ Е ЗА 4 ЛИЦА

Услови за Деца

-Дете до 3.99 бесплатно

-Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст

-Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст

-Новогодишна вечера(задолжителна) 85 за возрасен 45Е за деца од 04 до 11.99г

Во цената е вклучено

Појадок и вечера,користење на внатрешен базен, сауна и фитнес,ски гардеробер,шатл автобус до гондола.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *