Хотел Лион 4* – Банско

ПОПУСТИ

-20% попуст за резервации до 30.09/2021

-10% попуст за резервации до 31.10/2021

-7=6 важи за пристигнување после 26.02/2022

-Попустите се комбинираат

Тип на собаПОЛУПАНСИОН26.12-01.01/202202.01-07.01/202208.01-14.01/
22.01-25.02/2022
15.01-21.01
26.02-01.04/2022
Двокреветна соба(2+1)77€55€47€43€
Двокреветна соба(2+1)146€83€67€61€
Фамилијарна соба(2+2)90€76€57€53€
Апартман(4+1)305€220€186€170€
Возрасен на доп. легло59€42€35€33€

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН/ ЦЕНИТЕ НА АПАРТМАНОТ СЕ ЗА 4 ЛИЦА

Цената вклучува:

-појадок и вечера со вклучени пијалоци за време на вечерата (вино,пиво,вода,џус)

-користење на внатрешен базен и фитнес

-Шатл до гондола

-Скии и гардеробер

Услови за Деца

-Дете до 3.99 бесплатно

-Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст

-Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *