Хотел Иглика Палас 4*

IGLIKA PALACE 4* – Боровец

www.hoteliglikapalace.com

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2021 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН18.12-25.12.2021
06.03-09.04.2022
26.12-01.01.2022
12.02-19.02.2022
31.01-11.02.2022
02.01-15.01.2022
20.02-05.03.2022
16.01-30.01.2022
Вид на сместување
Двoкреветна соба-стандард 2+1 51€74€62€51€
Еднокреветна соба 1+078€145€94€78 €
Студио 2+2/3+151€74€ 62€51€
Вила Иглика(наем) 4+295€145€96€85€

НАПОМЕНА : За сместување во студио задолжително се наплатуваат мин. 3 редовни суми.

Во цената е вклучено : појадок и вечера,

Бесплатно  кафе,чај и слатки од 16ч до 17ч во ресторанот, користење на внатрешен базен,финска сауна, билкова сауна, парна бања,  ски гардеробер, интернет во лоби,детски кат и фитнес, паркинг бесплатен- ограничени места.

Дополнителни услови :

Дете до 1.99 год. на дополнително легло – бесплатно

Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба – бесплатно

Возрасен на дополнително легло во соба – 25% попуст

Две деца до 11.99 со 2 возрасни сместени во студио – бесплатно

4-ти возрасен на дополнително легло во студио – 25% попуст

3-то дете во студио на дополнително легло – 50% попуст

Дете до 11.99 год. на редовно легло во соба – 25% попуст (не важи за Нова Година)

Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете – 30€

Доплата за Новогодишна вечера за клиентите сместени во вили возрасни-60€ дете-32€

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Доплата за полупансион на клиентите кои се сместени во вилите 14€ по лице на ден, 1 деца од 2 до 11.99 7€ на ден

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *