Хотел Гранд Ројал 4*

GRAND ROYALE 4* – Банско
www.grandroyale.bg
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА -: 15% попуст за резервација и уплата до 15.10.2021
10% попуст за резервација и уплата до 10.12.2021
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 04.01-10.04.2022 | 4=3 за период на престој 01.12-23.12.2021 и 01.03-10.04.2022
Цени по лице за 1 ноќевање24.12-03.01.202204.01-10.03.202201.12-23.12.2021
11.03-10.04.2022
ПОЛУПАНСИОННПНП
Студио 2+1 66€36€32€
Едноспален апартман 2+267€40€40€
Двоспален апартман 4+263€ 34€ 29€

Доплата за полупансион : возрасен – 12€, дете (3-12.99 год.) – 6€

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,  релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.

Дополнителни услови : 

 Дете до 2.99 год. – бесплатно

Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно

Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст

Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *