Хотел Боровец Хилс 5*

www.borovetshills-bg.com

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% попуст за резервација и уплата до 30.11.2021

БОНУСИ : 7=6   14=12 за период на престој од 17.01-06.02.2022 и 07.03-30.04.2020 (попустите не се комбинираат)

6=5 период на престој од 17.01-06.02/2022 и 28.02-30.04/2022

Цените се по соба на ден за 2 лица
на база ПОЛУПАНСИОН
03.01-16.01/2022
07.02-20.02/2022
Новогодишен
30.12-02.01/2022
17.01-06.02/2022
21.02-06.03/2022
10.12-29.12.2021
07.03-30.04.2022
Вид на сместување
Двокреветна соба 2+1154 €248€124€102€
Еднокреветна соба 1+0101 €83€67€
Студио 2+2180€273€144€114€
Едноспален апартман 2+2200€290€162€128€
Двоспален апартман 4+2282€447€228€184€

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет

Дополнителни услови :

Деца до 3.99 год. – бесплатно

Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице

Дете од 4-11.99 год. на редовно легло – 40% попуст од цената за лице

Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице

Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 40€

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *