ФЛОРА КОМПЛЕКС 4*

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ01.12.2021 – 17.12.2021
12.03.2022 – 31.03.2022
18.12.2020 – 25.12.2020
05.03-11.03.2022
26.12.2021 –03.01.202204.01.2022-04.03.2022
Двокреветна Соба (2+1)34€39€64€50€
Студио (2+1)37€43€68€54€
Едноспален Апартман (2+2)44€51€79€62€

-ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

-ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО :

-ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА

-ФИТНЕС

-КОРИСТЕЊЕ НА ВНАТРЕШЕН БАЗЕН

Дополнителни услови :

Деца до 1.99 год. – бесплатно

Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

 Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст од цената за лице

Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице

Доплата за новогодишна вечера 31.12 (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 40€

 Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни – 45€, дете од 2-11.99 год. – 25€

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *