МАРТИ Ресорт – Скала Сотира

Марти Ресорт е лоциран во Скала Сотира на самата плажа . Вилата располага со 1/2, 1/2+1 студија (два класични кревети и софа) и 1/3+1 апартман , опремени со нов модерен мебел, мини фрижидер, ТВ, фен, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. Вилата има сопствен убаво уреден двор со ресторан и базен со лежалки детско катче. Вилата има сопствен паркинг.

Room Type / BB20.04.22-31.05.2201.06.22-24.06.2225.06.22-20.07.2221.07.22-25.08.22
09.09.22-08.10.2226.08.22-07.09.22
1/2 DBL54 €70 €73 €99 €
поглед на море
(макс 2 + 1 дете до 6 години)
1/3 TRPL65 €82 €99 €114 €
поглед на море
(макс 3 возрасни или 2 + 1 дете до 6 години)
Фамилијарна соба78 €96 €110 €125 €
поглед кон градина

* цените се дадени по ноќ по соба на база ноќевање со појадок

* Цената за фамилијарната соба е базирана на 2 возрасни и 2 деца. Доплата за 3то и 4то возрасно лице е 10 евра по лице по ноќ

* доплата за вечера (шведска маса) – 12 евра (деца од 6 до 14 години 10 евра, деца од 0 до 6 години бесплатно)

* лежалки и чадори на плажа, поред базен и на терасата се вклучени во цената

 Туристичка такса 0.5 € по лице на ден се плаќана лице место.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *