Вила Јагода и Малина

Рана резервација: 15% попуст до 31.10.2021 |   10% попуст до 30.11.2021

ПОПУСТИ: 7=6 за период од 04.01.2022 – 15.04.2022

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ СО РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Цените во табелите се за наем на вила

Вид на сместување01.12-23.12.2021
07.03-15.04.2022
01.12-23.12.2021
07.03-15.04.2022
04.01-06.03.2022
Јагода  (4+0)72€135€80€
Јагода со сауна(4+0)78€155€85€
Јагода лукс(2+1/3+0)85€172€92€
Малина  (4+2)92€180€96€
Малина лукс(4+2)98€172€105€

Доплата за дополнително легло во Вила Малина 7€  за лица над 13години

Доплата за појадок : 6€ за возрасни 4€ за деца

Доплата за полупансион: 20€ за возрасни, 10€ за деца

Доплата за Новогодишна вечера(задолжителна) 85€ за возрасни, 45€ за деца од (4-12.99)

Доплата за туристичка такса: 6€ за возрасни/3€ за деца до 12.99 за целиот престој

Во цената е вклучено: ноќевање, паркинг, интернет, шатл автобус.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *