Вила ФИЛОКСЕНИЈА

Вила ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа на крајниот дел од плажата на Врахос во помирен дел, на околу 50 метри од плажа во прекрасен двор со природни сенки од маслинови дрва. Вилата има сопствен паркинг (ограничен капацитет) и лежалки на плажа кои се бесплатни доколку гостите порачаат пијалок од барот. Вилата располага со двокреветни и трикреветни студија и четворокреветни апартмани. Сите се со балкон, комплет опремена мини кујна, сопствен тоалет, ТВ, Wi-Fi и клима(се доплаќа 5 евра на ден)

Вила ИЈОНИЈАН ВЈУ се наоѓа на височинка околу 70 метри од плажа и има прекрасен поглед на целиот залив. Вилата има сопствен паркинг, расоплага со модерно опремени четворокреветни пространи апартмани. Сите апартмани имат свој балкон со поглед на море, комплет опремена кујна, ТВ, сопствено купатило и клима (се доплаќа 5евра ден). Опис: апартманите се на 1 кат, имаат две простории, спална со 1 брачен кревет и кујна со 2 единечни кревети. ДУПЛЕКС апартманот е на 1 кат има три простории, спална соби со брачен кревет, детска соба со два единечни кревети и дневен престој со кауч на извлекување и кујна.

  ФИЛОКСЕНИЈАИЈОНИАН ВЈУ
Терминноќи1/3 СТД1/4 АПП1/4 АПП1/5 ДУПЛЕКС
05.јун7160 €220 €240 €270 €
12.јун7230 €310 €330 €360 €
19.јун7280 €360 €380 €410 €
26.јун7340 €420 €440 €470 €
03.јул9460 €520 €540 €570 €
12.јул9490 €580 €600 €630 €
21.јул9530 €640 €660 €690 €
30.јул9530 €640 €660 €690 €
08.авг9530 €640 €660 €690 €
17.авг9530 €640 €660 €690 €
26.авг9460 €520 €540 €570 €
04.септ7340 €420 €440 €470 €
11.септ7230 €310 €330 €360 €
18.септ7160 €220 €240 €270 €

ЦЕНИТЕ во табелата се дадени за наем на студио или апартман за 7 И 9 ноќевања.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот.

Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над дозволениот број, може, на дополнително барање да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни.

Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патувањето.

Цена за превоз:

Превоз за возрасен 55€ / Еден правец 40€

Деца до 12 години 45€ / Еден правец 30€

Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно

Место и време на поаѓање:
Скопје 00.30 ч. Холидеј Ин
Велес 01.00 ч. бензинска пумпа Мак Оил (Мотел Македонија)
Неготино 01.30 ч. бензинска пумпа Макпетрол
Смоквица 01.45 ч. бензинска пумпа BWO петрол
Гевгелија 02.00 ч. бензинска пумпа Шимов или граничен премин

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *