Вила ЛИНА – Метаморфози

Се наоѓа на прва линија во центарот и на 50 м. од песочната плажа. Располага со студија и апартмани, со големи тераси, од кои поголемиот дел имаат директен и страничен поглед кон морето и прекасниот парк. Комплетно е реновирана и опремена со кујна, купатило, фен, ТВ, WI-FI и клима (бесплатно).

ТерминБрој на ноќевања1/3 Студио (Море)1/4 Студио (Море)1/4 Апартман (Странично море)1/4 Апартман (Море)
14.05770 €80 €90 €90 €
21.05790€90€110€130€
28.057140€150€160€180€
04.067180€200€210€250€
11.067220€250€270€290€
18.067270€300€320€340€
25.067290€320€340€370€
02.077340€370€410€450€
09.077370€400€450€490€
16.077370€400€450€490€
23.077370€400€450€490€
30.077370€400€450€490€
06.087370€400€450€490€
13.087370€400€450€490€
20.087330€360€410€430€
27.087260€290€320€350€
03.097200€230€260€280€
10.097130€150€170€220€
17.097100€110€120€140€

НАПОМЕНИ:   

* Цените се однесуваат за наем на студио за 7 ноќевања;

* Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, односно исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест. Единствено, над бројот на кревети е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години. (не користи легло);

* Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место;

* Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време;

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *