Вила Александра – Лименас

Вила Александра е лоцирана во Лименас во близина на шеталиштето со таверни и дуќани , на 300 м. оддалеченост до најблиската плажа и околу 700 м. од градската плажа. Вилата е поскромно уредена и располага со 1/2 и 1/3 студија, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. Вилата нема паркинг.

ТерминБрој на ноќи1/2  студио (еко)1/2 студио стандард1/3 студио стандард
мин. 2 лицамин. 2 лицамин. 3 лица
27.05.20227*вклучен превоз59 €69 € 59 €
03.06.20227*вклучен превоз79 €99 €79 €
10.06.20227*вклучен превоз89 €109 € 89 €
17.06.20227*вклучен превоз109 €129 €109 €
24.06.20227*вклучен превоз129 €149 €119 €
01.07.20227129 €149 €119 €
08.07.20227139 €169 €129 €
15.07.20227149 €179 €139 €
22.07.20227169 €199 €159 €
29.07.20227169 €199 €159 €
05.08.20227169 €199 €159 €
12.08.20227159 €179 €129 €
19.08.20227139 €169 € 129 €
26.08.20227*вклучен превоз129 €159 €119 €
02.09.20227*вклучен превоз109 €129 €109 €
7*вклучен превоз99 €119 € 99 €
7*вклучен превоз89 €109 € 89 €
7*вклучен превоз69 € 79 €69 €

*цените се дадени по лице за 7 ноќевања

Дополнителни информации

* Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба – бесплатно без помошен кревет

*Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба на дополнително  – 10% попуст 

* клима – 5 евра по соба на ден (опционално)

* задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден

* доплата за автобуски превоз на релација Скопје – Тасос – Скопје – 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))

* Задолжителна доплата за траект – 20 евра за возрасен / 15 евра за дете 2-12 години (важи за пакетите со * кои се со превоз и за оние кои користат организиран превоз)

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *