Атина Студиос – Голден бич

Вила Атина Студиос е лоцирана во Скала Потамија на 70 м. од самата плажа Голден бич. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија (француски лежај и класичен лежај или софа), , опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. 

ТерминБрој на ноќи1/2  студио – стандардна соба1/3 студио – стандарна соба 
мин. 2 лицамин. 3 лица
27.05.20227* вклучен превоз89 € 69 €
03.06.20227* вклучен превоз99 €79 €
10.06.20227* вклучен превоз139 €99 €
17.06.20227* вклучен превоз 169 €139 €
24.06.20227*вклучен превоз199 €149 €
01.07.20227199 € 149 €
08.07.20227 239 €159 €
15.07.20227 269 €179 €
22.07.20227289 €189 €
29.07.20227299 €199 €
05.08.20227 299 € 199 €
12.08.2022 299 € 199 €
19.08.20227289 €189 €
26.08.20227* вклучен превоз239 € 169 €
02.09.20227* вклучен превоз 199 € 159 €
09.09.20227* вклучен превоз159 €139 €
16.09.20227* вклучен превоз129 €89 €
23.09.20227*вклучен превоз 89 € 69 €

*цените се дадени по лице за 7 ноќевања

Дополнителни информации

* Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба – бесплатно без помошен кревет

*Дете 6-10г со 2 возрасни лица во соба – 10% попуст

* клима – 5 евра по соба на ден (опционално) – се плаќа на лице место

* изнајмување на сеф – 3 евра по соба на ден (опционално) – се плаќа на лице место

* задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден

* задолжителна доплата за “handling fee” на локалната агенција (се плаќа во агенција) – 10 евра по лице / 5 евра за деца до 12 години

* доплата за автобуски превоз на релација Скопје – Тасос – Скопје – 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))

* Задолжителна доплата за траект – 20 евра за возрасен / 15 евра за дете 2-12 години (важи за пакетите со * кои се со превоз и за оние кои користат организиран превоз)

*** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и  зголемување на цената за 10 евра)

* за уплата на 2 споени термини се одобрува 10% попуст на вториот термин (попуст не се комбинира со “Early booking” попусти)

* смените наведени со * се за пакет аранжман со вклучен превоз

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *