Апартмани ,,ЈОВАН” 4*- Будва

Апартманите ЈОВАН – Будва категоризиран со 4* располага со модерно опремени едноспални и двоспални апартмани  лоцирани веднаш до хотелот “Garni Hotel MB”. Апартманите се карактеризираат со домашна атмосфера и имаат луксузен ентериер кој обезбедува максимална удобност. Модерно опремени и удобни, апартманите нудат услуга базирана на хотелско сместување. Менувањето крпи и чистењето на апартманите е секојдневно. Локацијата на апартманите е идеална за сите оние кои сакаат да имаат мир и тишина, но и да бидат во близина на градот и плажата.Сите апартмани имаат пространа дневна соба, кујна, луксузно купатило, кабловска телевизија, клима уред (вклучен во цената). Бањите во апартманите содржат модерен туш, фен, машина за перење. Обезбеден паркинг. Бесплатен сеф и интернет.

ТЕРМИНИНоќевање1/3+1 тип (041) цена по лице со превоз,
минимум 3 лица во апартман
1/4 +2 тип (062) цена по лице со превоз,
минимум 4 лица во апартман
06.06-13.06.20227125120
13.06-20.06.20227125120
20.06-29.06.20229165155
29.06-08.07.20229175165
08.07-17.07.20229195185
17.07-26.07.20229220210
26.07.-04.08.20229230220
04.08-13.08.20229230220
13.08-22.08.20229215205
22.08-31.08.20229190180

УСЛОВИ ЗА СМЕСТУВАЊЕ:

  • Петто возрасно лице или прво дете до 12 години во апартман тип 062 плаќа 50% од цената во табелата.
  • Второ дете до 12 години во апартман тип 062 плаќа 25% од цената во табелите.
  • Дете до 12 години во апартман тип 041 плаќа 25% од цената во табелите.

ВАЖНИ НАПОМЕНИ:

  • Цените во табелите се дадени по лице за 7 и 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
  • За патување со сопствен превоз се одбива 20 евра од цената на аранжманот.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *